Biz Kimiz

Aydın Hukuk Bürosu

Aydın Hukuk Bürosu; şirketlere, kurumlara ve kişilere hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri veren köklü bir hukuk bürosudur.

Hukuk büromuz, sürekli gelişen ve değişen yasa ve uygulamalar karşısında dinamik yapısını her zaman korumaya özen göstererek müvekkillerine tecrübe ve özveriyle danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Birçok alanda faaliyet gösteren ofisimiz özellikle iş hukuku, aile hukuku, ticaret hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku, icra iflas hukuku alanında uzmanlaşmış olup çok geniş bir alanda çalışmalarını yürütmektedir.

Hukuk büromuz; alanında uzman avukat kadrosu ve müvekkil öncelikli anlayışı ile ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki destek sunmaktadır.

aydın hukuk bürosu

Müvekkillerimiz Ne Diyor?Bizi yakından tanıyın!

10+

Yıllık Deneyim

Hukuki çözümlerde 10 yılı aşkın deneyim.

15+

Uzmanlık Alanı

Farklı branşlarda hukuki danışmanlık hizmeti.

15000+

Müvekkil

Kişisel ve kurumsal çözüm sunulan müvekkiller.

%100

Memnuniyet

Başarıyla sonuçlanmış davalar, güvenilir hizmet.

aydın avukatlık bürosu

Misyonumuz

Müvekkillerimize avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunarken; evrensel hukuki değerler ve avukatlık mesleğinin gerektirdiği ilkeler çerçevesinde hareket etmek görevimizdir.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; her daim hukukun üstünlüğünü savunmak, müvekkil ile vekil arasındaki gizliliği korumak, hukuki süreci müvekkile karşı şeffaflık ve dürüstlükle yönetmek, hukuka uygun ve gerçekçi çözümler sunmak, yenilikçi ve dinamik bir yapıya sahip olmak misyonumuzdur.

Kişi ve kurumların ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek, etik kurallara uygun, uluslararası standartlarda hukuki çözümler sunmak hedefimizdir.

Vizyonumuz

Herkes haklarının varlığını tespit ettirmek, korumak ve yargılamanın her aşamasında haklarını savunmak için kendi seçtiği bir avukatın yardımına başvurma hakkına sahiptir.

Gerek avukatlık gerek danışmanlık hizmetlerimizi yürütürken hukukun üstünlüğünü ve avukatlık mesleğinin gerektirdiği şeffaflık, dürüstlük ve gizlilik ilkelerini her daim gözeterek müvekkillerimizin haklarının korunması ve sorunlarının giderilmesindeki en etkili ve akılcı çözüme ulaşmayı amaçlamaktayız.

Ulusal ve uluslararası hukuki ihtiyaçların doğru ve eksiksiz karşılanmasında ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek müvekkil odaklı hizmet anlayışından ödün vermemekteyiz.

aydın avukatlık bürosu

Aydın Hukuk Bürosu - Her Zaman Yanınızdayız!

Aydın Hukuk Bürosu olarak TV programlarına konuk olduk, gazete ve dergilerde yer aldık. Hukuksal süreçlerle ilgili merak edilenleri yanıtladık, gündeme dair konuştuk. Bizi yakından tanımak istiyorsanız konuk olduğumuz TV programlarını izleyin, avukatlarımızın röportajlarını takip edin…

Hukuk Tv Programi

TV Programları

Ulusal ve uluslararası TV kanallarında hukuki gündeme dair konuştuk, müvekkillerin merak ettiği soruları yanıtladık.

Hukuk Haberleri

Gazete Haberleri

Büromuz, avukatlarımız ve hukuki çalışmalarımız hakkında gazete haberlerinde ve söyleşilerinde yer aldık.

Hukuk Dergileri

Dergi Röportajları

Avukatlarımızın makaleleri ve röportajları ünlü hukuk dergilerinin sayfalarında okuyucularımız ile buluştu.

Bizden Haberler

Aydın Hukuk Bürosu çalışmaları ve güncel hukuk haberleri için Duyurular sayfamızı takip edin, merak ettiklerinizi avukatlarımıza sorun.

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Ofislerimizi, avukatlarımızı, yürüttüğümüz projeleri ve hizmet anlayışımızı yakından inceleyin. Müvekkillerimizin ve iş ortaklarımızın yorumlarına göz atın, ailemize siz de katılın! Deneyimli bir ekipten hukuki danışmanlık almak ve haklarınızın bilincinde olmak istiyorsanız gelin tanışalım…

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Hizmetlerimiz – Dava ve Hukuki Danışmanlık Alanlarımız

Aydın Hukuk Bürosu olarak; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Miras Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Tüketici Hukuk, Sigorta Hukuku başta olmak üzere müvekkillerimizin ve danışanlarımızın ihtiyaç duydukları hukuki desteği en güvenilir ve şeffaf şekilde sunuyoruz. Bireysel hukuki çözümlerin yanında Türk, Arap, ABD ve Avrupa şirket ve kurumlarına hukuki danışmanlık ve dava hizmetleri veriyoruz. Hızlı, pratik, titiz ve çözüm odaklı çalışmalarımızla tüm müvekkillerimizin yanındayız!

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34