Aile ve Boşanma Hukuku

Hızlı ve Sorunsuz Bir Yaklaşım Sunuyoruz!

Aile ve Boşanma Hukuku alanında uzman avukatlarımızla eşler arası uyuşmazlık durumlarında ve dava süreçlerinde müvekkillerimize etkin ve hızlı çözüm sunmaktayız.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; nişanlanma, nişanın bozulması, evlenme, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma, nafaka yükümlülükleri, velayet, eşler arasındaki mal rejimleri, hısımlık, soy bağı, evlat edinme, çocuk malları, aile malları ile vesayet gibi konularda aile hukukundan doğan uyuşmazlıkların mahkemede çözülmesinde müvekkillerimize danışmanlık ve dava takibi desteği sunuyoruz.

Medeni kanun ve milletlerarası sözleşmelere uygun olarak müvekkillerimizin özel hayatının gizliliğini koruyacak şekilde boşanma dava sürecini yönetiyoruz.

Hem psikolojik hem de sosyal boyutları olan boşanma davalarının doğru biçimde yönetilmesi, her iki tarafında da haklarının korunması için uzman desteği almak şarttır.

Aile ve Boşanma Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Aile Ve Bosanma Avukati

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Eşler arasındaki uyuşmazlıkların ele alınarak boşanma davalarında gerekli belge ve sözleşmelerin hazırlanması için Aydın Hukuk Bürosu olarak aile ve boşanma hukuku danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Evlilik öncesinde eşlerin arasında yapılacak mal rejimi sözleşmelerinin hazırlanması ve bilgilendirme yapılması, taraflar arası protokol düzenlenmesi ve bu protokollerin nasıl yürütüleceğinin açıklanması, evlat edinmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözülmesi, nişanlanmadan kaynaklanan ihtilafların çözülmesi, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının yabancı ülke mahkemelerinden aldıkları boşanma kararlarının işlenmesi, vesayet, kayyım gibi konularda aile ve boşanma avukatı olarak danışmanlık yapıyoruz.

Aile ve Boşanma Hukuku hakkında bilgi almak, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma süreçlerinde yapmanız gerekenleri öğrenmek için boşanma hukuku avukatlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Eşler arasındaki itilaf ve uyuşmazlık durumlarında boşanma davalarının takibi ve müvekkil haklarının elde edilmesi için aile ve boşanma avukatı desteği vermekteyiz.

Nişanın bozulmasından kaynaklı maddi ve manevi zarar davalarında müvekkil temsili, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarının takibi, boşanmadan sonra mal varlığı tasfiyesinin yürütülmesi, velayet ve nafaka hükümlerine aykırı davranılmasına karşı hukuki işlemlerin yapılması, evlilik dışı doğan çocuk ile baba arasında soy bağının kurulması, nesebin reddi, çocuk malları davalarının takibi ile evlat edinme işlemleri, aile içi şiddet durumunda tedbir kararının istenmesi, evlat edinmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü gibi konularda aile ve boşanma avukatı kadromuzla süreci yönetiyoruz.

Türk ve yabancı eşlerin arasındaki evlilik ve aile konularındaki dava ve yasal işlemlerinde çözüm odaklı hukuki hizmet sunuyoruz.

Müvekkil Yorumları
Bosanma Avukati
Aile Avukati

Aile ve Boşanma Hukuku

Tecrübeli Bir Ekiple Haklarınızı ve Ailenizi Koruyun!

Bilgi Al
boşanma avukatı

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri aile ve boşanma hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman aile ve boşanma hukuku avukat kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal davalara özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yaşadıkları hukuki problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
boşanma avukat
Bosanma Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde aile ve boşanma hukuku alanında başarılı hukuki süreçler yöneterek müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman boşanma avukatı kadromuz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde aile ve boşanma hukuku müvekkillerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu Aile ve Boşanma Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak aile ve boşanma hukuku alanına giren hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Aydın Hukuk Bürosu ekibiyle tanışmak, boşanma avukatı ve hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

Aile ve boşanma hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Aile ve boşanma hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde boşanma avukatı hizmeti almak isteyen müvekkillerimize destek veriyoruz.

En Iyi Avukat 3

Müvekkil Önceliği

Boşanma avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Aile ve boşanma hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için hukuki hizmetlerin öncesi ve sonrasında online avukatlık ve danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Aile ve Boşanma Hukuku alanında; eşlerin arasında yapılacak mal rejimi sözleşmelerinin hazırlanması, taraflar arası protokol düzenlenmesi, nişanın bozulmasından kaynaklı maddi ve manevi zarar davalarının takibi, anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarının takibi, boşanmadan sonra mal varlığı tasfiyesinin yürütülmesi, velayet ve nafaka hükümlerine aykırı davranılmasına karşı hukuki işlemlerin yapılması, evlilik dışı doğan çocuk ile baba arasında soy bağının kurulması, aile içi şiddet durumunda tedbir kararının istenmesi, evlat edinmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü gibi konular ile müvekkillerimizin her türlü hukuki davaları için aile ve boşanma avukatı, boşanma avukatı, aile avukatı hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal aile ve boşanma hukuku çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerimize boşanma avukatı ve aile avukatı desteği sunmaktayız.

Aile ve Boşanma hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili boşanma avukatı ve aile avukatı kadromuzla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 1
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34