Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

Türk Vatandaşlığına Geçişte Uzman Desteği!

Genç nüfusu, dinamizmi ve gelişen ekonomisi ile ilgi çeken ülkemizin vatandaşı olmak isteyen yabancılar için danışmanlık yapmaktayız.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; yabancılar ve vatandaşlık hukukuna ilişkin her türlü danışmanlık hizmetleri veriyor, çalışma izni başvuruları, gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemleri, ikamet izinleri ve bu izinlerin uzatılması, yabancıların miras hukukuna ilişkin işlemlerinin yapılması, Türk vatandaşlığına geçiş ve vatandaşlığın kaybı işlemlerinde müvekkillerimize destek oluyoruz.

Yabancıların Türkiye’deki haklarıyla ilgili her türlü idari ve hukuki işlemleri yabancılar hukuku avukatı ve vatandaşlık avukatı kadromuzla yönetiyoruz!

Yabancı vatandaşların ikamet izni, çalışma izni ve vatandaşlık başvuruları süreçlerinde hukuki danışmanlık alması daha hızlı sonuç elde etmeleri için önemlidir.

Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Yabancilar Hukuku

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Türkiye’de yatırım yapmak ve çalışmak isteyen yabancılara Aydın Hukuk Bürosu olarak yabancılar hukuku danışmanlığı yapmaktayız.

Yabancı yatırımcıların hukuka uygun şekilde yatırım yapmaları, şirket ve ticari işletme açmaları konusunda danışmanlık yaparken Türkiye’de çalışmak isteyen yabancılar için Uluslararası İşgücü Kanunu çerçevesinde çalışma izinlerinin alınması, çalışma izin uzatım başvurusunun yapılması, takibi ve sonuçlandırılması konularında yasal prosedürlere uygun avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizdeki yabancı vatandaşlarımız için idari ve adli makamlar nezdinde hak ve özgürlüklerinin sağlanması için profesyonel yabancılar hukuku avukatı desteği sunuyoruz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Türkiye’ye yerleşmek ve vatandaşlık almak isteyen yabancılar için Türk vatandaşı olma sürecini yürütmekte ve hukuki işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’de yaşamak isteyen yabancıların oturma izni ve oturma izni uzatma başvurularının ve takibinin yapılması, 5901 Sayılı Türk Vatandaşlığı Kanunu kapsamında vatandaşlık başvuru işlemlerinin yapılması, takibi ve sonuçlandırılması, vatandaşlıktan çıkma işlemleri, kısa ve uzun dönem ikamet izni işlemleri, gayrimenkul alım-satım ve kiralama, miras hukuku işlemleri için çözüm sunuyoruz.

Ülkemize yerleşme arzusu olan yabancılara; vatandaşlık başvurusundan dava işlemlerinin yürütülmesine süreç takibinden sonuçlandırmaya kadar tam kapsamlı vatandaşlık avukatı hizmeti veriyoruz.

Müvekkil Yorumları
Vatandaslik Hukuku
Yabancilar Hukuku Avukati

Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

Türk Vatandaşı Olmak İsteyenler İçin Hukuki Destek!

Bilgi Al
yabancılar hukuku avukatı

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri yabancılar ve vatandaşlık hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman avukat kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle yabancılar ve vatandaşlık hukuku davalarına özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yaşadıkları yabancılar ve vatandaşlık hukuku problemlerini en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
yabancılar avukatı
Yabancilar Ve Vatandaslik Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde yabancılar hukuku avukatı kadromuzla başarılı hukuki süreçler yöneterek müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman vatandaşlık avukatı ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin yabancılar ve vatandaşlık hukuku kapsamında ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Vatandaşlık için avukat desteği almak isteyen müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Yabancılar avukatı ve vatandaşlık avukatı ekibimizle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

Yabancılar ve vatandaşlık hukuku dava çözümlerinde deneyim, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Yabancılar ve vatandaşlık hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde yabancılar hukuku avukatı danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 10

Müvekkil Önceliği

Vatandaşlık avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Yabancılar ve vatandaşlık hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için yabancılar ve vatandaşlık hukuku danışmanlığı öncesi ve sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Yabancılar ve Vatandaşlık hukuku kapsamında; oturma izni ve nu izinlerin uzatılması, çalışma izni başvuruları, gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemleri, ikamet izinleri ve bu izinlerin uzatılması, yabancıların miras hukukuna ilişkin işlemlerinin yapılması, Türk vatandaşlığına geçiş ve vatandaşlığın kaybı işlemlerinde müvekkillerimize yabancılar hukuku avukatı ve vatandaşlık avukatı hizmetleri vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal hukuk çözümleri için yabancılar avukatı ve vatandaşlık avukatı hizmeti vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki destek sunmaktayız.

Yabancılar ve Vatandaşlık hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili yabancılar hukuku avukatı ve vatandaşlık avukatı ekibimizle görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 8
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34