Tüketici Hukuku

Haklarınızın Farkında Olun, Hukuki Destek Alın!

Tüketici Hukuku kapsamına giren tüm konu ve ihtilaflarda, uzman kadromuzla hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; tüketici mevzuatına uyum sağlanması, tüketici taleplerinin değerlendirilmesi ve uyuşmazlıkların çözümü, tüketicilerin karşılaştıkları sorunlarda Tüketici Hakem Heyeti ve Tüketici Mahkemelerine başvurulması ve davaların takibi, ayıplı mal ve hizmetten doğan uyuşmazlıkların çözümü, mesafeli satış sözleşmelerinin oluşturulması, ticari reklamların Tüketici Mevzuatına, Reklam Kurulu İlke ve Kararlarına uygun şekilde hazırlanması konusunda müvekkillerimize destek olmaktayız.

Bir tüketici olarak haklarınızı öğrenmek, hizmet ve ürün aldığınız kişilere karşı yasal süreçlerde destek almak için tüketici hukuku avukatı ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Almış olduğunuz mal ve hizmetlerin tarafınıza gösterilen örneklere uymaması ve taşıması gereken özellikleri içermemesi halinde tazminat hakkınız bulunmaktadır.

Tüketici Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Tuketici Hukuku Avukati

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Tüketicilerin aldıkları mal ve hizmetlerde yaşanan itilafların ele alınması ve çözüm yollarının oluşturulması için Aydın Hukuk Bürosu tüketici hakları avukatı olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Tüketici mevzuatına uyum sağlanması, tüketici taleplerinin değerlendirilerek uyuşmazlıkların çözülmesi, mesafeli satış sözleşmeleri ve eklerinin hazırlanması, abonelik sözleşmelerinin hazırlanması, Tüketici Hukuku mevzuatının iletilmesi, satıcı ile alıcı arasında sulh görüşmeleri yapılması, ayıplı mal ya da ayıplı hizmetten kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü, ticari reklam ilkeleri ve haksız ticari uygulamalar hakkında bilgilendirme hizmetlerimizle müvekkillerimize tüketici avukatı danışmanlığı yapıyoruz.

Tüketici olarak haklarınız hakkında bilgi almak, yasal süreçlerin nasıl işlemesi gerektiğini öğrenmek ve profesyonel destek için tüketici hukuku avukatı kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Tüketici Hakları Kanunu kapsamında alıcı ve satıcı arasındaki davaların takibi ve müvekkilimiz lehine sonuçlandırılması hususunda destek vermekteyiz.

Tüketici hakları avukatı çözümlerimiz; Tüketici Mahkemelerinde dava açılması ve davaların takibi, Tüketici Hakem heyetlerinde görülen uyuşmazlıklar için avukatlık hizmeti, ayıplı mal neticesinde tüketicinin uğradığı zarar için tazminat davaları, konut finansmanı ve ön ödemeli konut satış sözleşmelerinden kaynaklanan ihtilaflar, tatil ve tur sözleşmesi davaları, ticari reklam ve haksız ticari uygulamalardan kaynaklanan davalar, tüketici sözleşmelerindeki haksız şartlar hakkında davalar, taksitle satış sözleşmeleri, cayma hakkının kullanılması konusunda uyuşmazlık davalarıdır.

Satın aldığınız ürün ve hizmetten kaynaklanan zararlarınızın tazmini ve haklarınızın korunması hususunda uzman avukatlarımızla yanınızdayız!

Müvekkil Yorumları
Tuketici Avukati 1
Tuketici Haklari Avukati

Tüketici Hukuku

Haklarınızı Güvence Altına Alıyoruz!

Bilgi Al
tüketici hakları avukatı

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri tüketici hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman tüketici hakları avukatı kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal tüketici hukuku davalarına özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın tüketici hukuku problemlerini en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
tüketici mahkemesi için avukat
Tuketici Hukuku Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı hukuki süreçler yöneterek müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman tüketici hukuku avukatı ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu Tüketici Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü tüketici avukatı ve yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak tüketici hukuku alanına giren problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Tüketici hakları avukatı kadromuzla tanışmak ve tüketici mahkemesi avukat hizmetleri hakkında bilgi almak için gelin, tanışalım!

Deneyimli Kadro

Tüketici hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Tüketici hakları avukatı hizmetlerinde evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde tüketici avukatı danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 12

Müvekkil Önceliği

Tüketici hakları avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Tüketici hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için tüketici hakları avukatı danışmanlığı öncesi ve tüketici davaları sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Tüketici Hukuku alanında; Tüketici Mahkemelerinde dava açılması ve davaların takibi, Tüketici Hakem heyetlerinde görülen uyuşmazlıklar için avukatlık hizmeti, ayıplı mal neticesinde tüketicinin uğradığı zarar için tazminat davaları, konut finansmanı ve ön ödemeli konut satış sözleşmelerinden kaynaklanan ihtilaflar, tatil ve tur sözleşmesi davaları, ticari reklam ve haksız ticari uygulamalardan kaynaklanan davalar, tüketici sözleşmelerindeki haksız şartlar hakkında davalar, taksitle satış sözleşmeleri, cayma hakkının kullanılması konusunda uyuşmazlık davaları için tüketici hakları avukatı ile tüketici mahkemesi için avukat hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal tüketici hukuku çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tüketici hukuku avukatı ve tüketici davası avukat desteği sunmaktayız.

Tüketici hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili tüketici hakları avukatı ile görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 10
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34