Bilişim Hukuku

Online İtibar Yönetiminize Destek Oluyoruz!

Bilişim Hukuku alanında uzman avukatlarımızda e-ticaret, kişisel verilerin korunması, fikri mülkiyet hakları, online itibar yönetimi ve bilişim suçları gibi alanlarda danışmanlık yapıyoruz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; internet yoluyla işlenen suçlar hakkında bilgilendirme, e-ticaretin düzenlenmesi, uyuşmazlıkların çözümü, haksız rekabet davaları ile fikri ve sınai mülkiyet hukuku ihlallerinin çözümü, dijital reklam, sosyal medya, bilgi güvenliği ve gizliliği başta olmak üzere Bilişim Hukuku kapsamına giren konuların çözümünde müvekkillerimize destek oluyoruz.

Yürürlükteki mevzuat hakkında bilgi almak, bilişim suçu davaları ile karşılaşmamak için yapılması gerekenleri öğrenmek, hukuki yardım almak için bize ulaşın!

İnternet yoluyla yapılan dolandırıcılık ve sahtecilik, marka ihlalleri, kişisel verileri kullanmak ve yarar sağlamak ceza kanunu içerisinde yer almaktadır.

Bilişim Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Bilisim Hukuku Avukati

Danışmanlık Hizmetlerimiz

İnternet yoluyla yapılan hak ihlalleri ve işlenen suçlar için deneyimli bilişim hukuku avukatı kadromuzla kişisel ve kurumsal çözümler sunuyoruz.

Bilişim Hukuku ile ilgili sözleşmelerin hazırlanması ve sözleşme müzakerelerinin yürütülmesi, içerik sağlayıcı ve yer sağlayıcısına yönelik bilgilendirme, e-ticaret ve e-imza, lisanslama, fikri mülkiyet haklarının korunması, kayıt ve tescil işlemleri, marka ve telif hakları, online itibar yönetimi, internet üzerinden satış yapanlara yönelik olarak hukuki danışmanlık hizmetleri verilmesi ve hukuki alt yapının hazırlanması ile hukuki risk analizi konularında müvekkillerimize destek oluyoruz.

Bilişim suçları ve internet hukuku hakkında bilgi almak, güncel mevzuata uygun olarak faaliyetlerinizi düzenlemek için bilişim hukuku avukat ekibimize ulaşın!

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Online platformlarda yaşanan hak ihlalleri ile mücadele ve kişisel verilerin korunması kapsamında müvekkillerimize bilişim avukatı hizmeti veriyoruz.

İnternet yoluyla oluşan ihlallerin takibi ve davaları, izinsiz kopyalama davaları, korsan bilgisayar yazılımları, eser hakkına tecavüz vb. davalar, telif hakkı ihlal davaları, internet ortamındaki kişilik hakkı ihlalleri nedeniyle açılan tazminat ve ceza davaları, yazılı, işitsel ve görsel yayınlarla ilgili maddi manevi tazminat davaları, alan adı uyuşmazlıklarıyla ilgili davalarda uzman ekibimizle hızlı sonuçlar elde ediyoruz.

Bilişim Hukuku’na aykırı durumların idari ve adli merciler nezdinde çözümü için güncel, akılcı ve gerçekçi bir perspektifle destek sunuyoruz.

Müvekkil Yorumları
Bilisim Hukuku Avukat
Bilisim Avukati

Bilişim Hukuku

Bilişim Suçları İle Mücadelede Uzman Ekibimiz Yanınızda!

Bilgi Al
bilişim avukatları

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri bilişim hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman bilişim hukuku avukatı kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal davalara özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yaşadıkları bilişim hukuku problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
bilişim suçları avukat
Bilisim Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı hukuki süreçler yöneterek müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman bilişim avukatı ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin bilişim hukuku alanında her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Bilişim hukuku avukatı ekibimizle tanışmak, bilişim suçları avukat hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Deneyimli Kadro

Bilişim hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Bilişim hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere bilişim hukuku avukat danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 16

Müvekkil Önceliği

Bilişim hukuku avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Bilişim hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için bilişim hukuku danışmanlığı öncesi ve bilişim davaları sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Bilişim Hukuku alanında; internet yoluyla işlenen suçlar hakkında bilgilendirme, e-ticaretin düzenlenmesi, uyuşmazlıkların çözümü, haksız rekabet davaları ile fikri ve sınai mülkiyet hukuku ihlallerinin çözümü, dijital reklam, sosyal medya, bilgi güvenliği ve gizliliği, izinsiz kopyalama davaları, korsan bilgisayar yazılımları, eser hakkına tecavüz vb. davalar, telif hakkı ihlal davaları, internet ortamındaki kişilik hakkı ihlalleri nedeniyle açılan tazminat ve ceza davaları başta olmak üzere Bilişim Hukuku kapsamına giren konuların çözümünde müvekkillerimize bilişim hukuku avukatı kadromuzla destek oluyoruz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal hukuk çözümleri için bilişim suçları avukat hizmeti vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı bilişim hukuku avukatı desteği sunmaktayız.

Bilişim hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili bilişim hukuku avukatı ile görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 14
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34