Dava ve Tahkim Hukuku

Tarafsız Hakemlerle Uyuşmazlıklara Daha Hızlı Çözüm!

Taraflar arasındaki uyuşmazlıkların mahkemeler yerine alanında uzman hakemlerce çözülmesini sağlıyor, hukuki sorunları pratik yollarla sonuçlandırıyoruz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; yurt içi ve yurt dışı ticari firmalar arasındaki uyuşmazlıkların hukuki yollara başvurmadan anlaşma yolu ile sonuca ulaşmasını sağlıyoruz. Tarafsız ve objektif bir hakem ya da hakem heyeti tarafından görülen davalar ile taraflar arasındaki sorunun barışçıl yollarla hükme bağlanmasına, kararların daha hızlı alınmasına ve yürürlüğe konmasına, yargı gizliliğinin sağlanmasına olanak tanıyoruz.

Mahkeme sürecini beklemek istemiyor, daha hızlı ve esnek hatta daha az masraflı bir hukuki hizmet arıyorsanız, dava ve tahkim hukuku avukatlarımıza ulaşın!

Uluslararası ticari faaliyetlerde en yaygın ve uygun çözüm yolu tahkimdir. Tarafların yazılı bir sözleşme yaparak anlaşması sürecini kapsamaktadır.

Dava ve Tahkim Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Dava Hukuku

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Uyuşmazlıkların çözümünde süreci hızlandırmak ve gizliliği korumak isteyen müvekkillerimiz için dava ve tahkim avukatı danışmanlığı yapmaktayız.

Tahkim sözleşmelerinin ülkelerin hukuk sistemine göre hazırlanması, incelenmesi, mütalaa verilmesinin sağlanması, Türk ve yabancı müvekkillerin hakem nezdinde temsil edilmesi, uzlaşma dosyalarının hazırlanması, müzakere, uzlaşma, arabuluculuk hizmetlerinin verilmesi, talep edildiğinde bağımsız hakem olarak görev yapmak sunduğumuz danışmanlık hizmetleridir.

Alanında uzman dava avukatı ve tahkim avukatı kadromuzdan bilgi almak, dava ve tahkim süreçlerini başlatmak için bize ulaşın, sorunlarınızı yargıya gitmeden çözün!

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Hakem seçme özgürlüğü veren, hem düşük maliyetli hem de kısa sürede çözüm sunan tahkim davalarından yararlanın!

Müvekkillerimize; tahkim ve uyuşmazlık çözümüne dair uygun davaların belirlenmesi, ulusal ve uluslararası alanda tahkim davalarının takibi, tahkim kararlarının Türkiye’de tanınması ve tenfiz edilmesi için tanıma ve tenfiz davalarının takibi, tahkim kararlarının icrasını sağlamak gibi hukuki uygulamalar sunarak uyuşmazlıkları sonuca bağlıyoruz.

Ulusal ve uluslararası hakem heyetleri ve tahkim kurumları nezdinde, gizlilik esasına bağlı olarak adil ve hakkaniyetli çözümler elde etmelerini sağlıyoruz.

Müvekkil Yorumları
Tahkim Hukuku
Dava Avukati

Dava ve Tahkim Hukuku

Tarafsız ve Uzman Hakemlerle Uyuşmazlıklara Hızlı Çözüm!

Bilgi Al
dava avukatı

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri dava ve tahkim hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Dava ve tahkim hukuku tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman avukat kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal tahkim davaları için hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yaşadıkları hukuki problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
tahkim avukatı
Tahkim Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı dava ve tahkim hukuku süreçleri yöneterek müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman tahkim avukatı ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin dava ve tahkim hukuku ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu Dava ve Tahkim Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü dava hukuku ve tahkim hukuku danışmanlık ihtiyaçlarını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini tahkim avukatlığı ile çözüme kavuşturuyoruz. Aydın Hukuk Bürosu ekibiyle tanışmak, dava ve tahkim hukuku danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

Tahkim avukatlığı dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Dava ve tahkim hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde tahkim avukatı danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 15

Müvekkil Önceliği

Dava hukuku avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Dava ve tahkim hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için dava ve tahkim hukuku danışmanlığı öncesi ve tahkim davaları sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Dava ve Tahkim Hukuku alanında; tahkim sözleşmelerinin ülkelerin hukuk sistemine göre hazırlanması, incelenmesi, mütalaa verilmesinin sağlanması, Türk ve yabancı müvekkillerin hakem nezdinde temsil edilmesi, uzlaşma dosyalarının hazırlanması, müzakere, uzlaşma, arabuluculuk hizmetlerinin verilmesi, ulusal ve uluslararası alanda tahkim davalarının takibi, tahkim kararlarının Türkiye’de tanınması ve tenfiz edilmesi için tanıma ve tenfiz davalarının takibi, tahkim kararlarının icrasını sağlamak gibi hizmetler veriyoruz. Dava avukatı ve tahkim avukatı ekibimizle tahkim itirazı, tahkim avukatlığı ve tahkim davaları süreçlerini yürütüyoruz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal tahkim avukatlığı yapmaktayız. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı dava ve tahkim hukuku desteği sunmaktayız.

Dava ve tahkim hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek dava avukatı ve tahkim avukatı ekibimizle görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 13
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34