Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Özgün Eserlerinizi ve Fikirlerinizi Koruyoruz!

Müvekkillerimizin fikri mülkiyet haklarını koruyor, patent, tasarım ve marka tescil süreçlerinde uzman fikri ve sınai haklar avukat ekibimizle danışmanlık yapıyoruz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; müvekkillerimize marka, patent, tasarım ve faydalı model tescil işlemlerinde danışmanlık yapıyor; telif hakları uyuşmazlıklarının çözümü, eserlerin işletilmesi, lisans, mali hak devir sözleşmeleri, kullanma sözleşmeleri hazırlanması, fikri ve sınai mülkiyet hukukundan kaynaklı iptal, hükümsüzlük, tazminat ve haksız rekabet davalarının takibi, eserlerin korunması, taklitle mücadele ve hak takibi konularında fikri ve sınai haklar avukatı hizmeti veriyoruz.

Ulusal ve uluslararası mercilerde müvekkillerimizin marka, tasarım ve telif haklarından doğan uyuşmazlıklarını hızla çözüyoruz!

Marka, patent, tasarım ve faydalı model dahil fikri ve sınai mülkiyet haklarını koruyucu tescil işlemleri, hukuki süreçlerin daha akıcı ve sorunsuz geçmesini sağlamaktadır.

Fikri ve Sınai Haklar Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Fikri Ve Sinai Haklar

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Hukuk büromuz; marka, patent hukuku, faydalı model, endüstriyel tasarım, telif hakları, marka patent sözleşmeleri başta olmak üzere her türlü fikri mülkiyet hakları için fikri mülkiyet avukatı danışmanlığı yapmaktadır.

Marka, patent, endüstriyel tasarım ve faydalı model hakları hakkında bilgilendirme ile ulusal ve uluslararası alanda endüstriyel tasarım ve faydalı modellerin araştırılması, tescili, korunması ve devri işlemleri, ticari marka danışmanlığı, telif hakları hakkında bilgilendirme, ticari sırların kötüye kullanılmasını engelleme, şirket birleşme ve devralmada fikri mülkiyet hakları ile ilgili danışmanlık, lisans sözleşmesi hazırlama, yurt dışı patent başvurularının yapılması konusunda fikri sınai haklar hukuk bürosu desteği sağlamaktayız.

Fikri ve sınai haklar hususunda mahkeme başvurusu öncesinde uyuşmazlıkların çözüme kavuşturulması için arabuluculuk yapmakta, süreci hızlandırmaktayız.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Fikri ve sınai haklar hukuku dahilinde uyuşmazlığa dönüşen durumlar için dava sürecinde müvekkillerimize fikri ve sınai haklar avukat çözümleri sunmaktayız.

Marka, patent, endüstriyel tasarım ve faydalı model hakları uyuşmazlıklarından doğan davaların takibi, iptal, hükümsüzlük, tazminat ve haksız rekabet davalarının takibi, ulusal ve uluslararası merciiler önünde müvekkillerin temsili, taklit davaları, musiki eserler, fotoğraf, edebiyat eserleri, mimari eserler, bilgisayar yazılımları telif davaları konularında uzman fikri ve sınai haklar avukat ekibimizle haklarınızı korumak için çalışıyoruz.

Kişi ve firmalara özel, çözüm odaklı yaklaşımımızla özgün fikirleri koruma altına alıyor; ülkemize faydalı değerlerin katılmasına destek oluyoruz.

Müvekkil Yorumları
Fikri Ve Sinai Haklar Avukat
Fikri Ve Sinai Hak Avukati

Fikri ve Sınai Haklar Hukuku

Marka Patent ve Tescil İşlemleri İçin Kurumsal Destek!

Bilgi Al
fikri ve sınai haklar avukatı

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri fikri ve sınai haklar hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman fikri ve sınai haklar avukat kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle fikri ve sınai haklar hukuku davalarına özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın fikri ve sınai haklar hukuku alanında yaşadıkları hukuki problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
fikri mülkiyet avukatı
Fikri Ve Sinai Haklar Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde fikri mülkiyet avukatı ve fikri sınai haklar hukuk bürosu hizmetleri ile müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman fikri ve sınai haklar avukatı kadromuz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin fikri ve sınai haklar hukuku alanında her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu Fikri ve Sınai Haklar Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak fikri ve sınai haklar hukuku problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Aydın Hukuk Bürosu ekibiyle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

Fikri ve sınai haklar hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Fikri ve sınai haklar hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere fikri ve sınai haklar avukat danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 8

Müvekkil Önceliği

Fikri ve sınai haklar avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Fikri ve sınai haklar hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için fikri mülkiyet avukatı danışmanlığı ile dava takibi öncesi ve sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Fikri ve Sınai Haklar Hukuku alanında; Marka, patent, endüstriyel tasarım ve faydalı model hakları uyuşmazlıklarından doğan davaların takibi, iptal, hükümsüzlük, tazminat ve haksız rekabet davalarının takibi, ulusal ve uluslararası merciiler önünde müvekkillerin temsili, taklit davaları, musiki eserler, fotoğraf, edebiyat eserleri, mimari eserler, bilgisayar yazılımları telif davaları için fikri ve sınai haklar avukat hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal fikri ve sınai haklar hukuk çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı fikri mülkiyet avukatı ve fikri sınai haklar hukuk bürosu desteği sunmaktayız.

Fikri ve sınai haklar hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek fikri ve sınai haklar avukatı ve fikri mülkiyet avukatı ile görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 6
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34