Sigorta Hukuku

Sağlık, Emeklilik ve Kaza Sigortalarınız Uzman Ellerde!

Sigorta sözleşmeleri dahilinde meydana gelen itilaflar için alanında uzman sigorta hukuku avukatı kadromuzla maddi ve manevi zararların tazmini ile danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; sigorta sözleşmelerinin hazırlanması, feshi, kısmi fesih veya cayma işlemleri, kara, hava ve deniz yük ve kargo taşımacılığında oluşan kazalardan doğan tazminat davalarının takibi, sağlık, emeklilik, hayat sigortası sözleşmelerinden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü, sigorta ettirenlerin sigorta şirketlerinden alacaklarının takibi ve tahsili işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Müvekkillerimizin sigorta şirketleri ile aralarındaki ilişkileri düzenleyerek sözleşmeden doğan haklarını edinmesini sağlamaktayız.

Sigorta Hukuku, sigorta ettiren kişi ile sigortacının yasal haklarını çerçevelemesi, zarar doğuran durumların önlenmesi, hak ve yükümlülüklerin yerine getirilmesi açısından önemlidir.

Sigorta Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Sigorta Hukuku Avukati

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Sigorta yaptıran ve sigorta şirketleri için yasal kapsamda çözüm yollarının oluşturulmasını sağlıyor, sigorta hukuku avukatı olarak danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sigorta sözleşmelerinin hazırlanması, feshi, kısmi fesih ve cayma işlemleri, sigorta şirketleri ile olan ilişkilerde risk tespiti, poliçe oluşturulması, sigorta sözleşmelerindeki yükümlülüklerin ihlali halinde doğan ihtilafların takibi, araçlardaki değer ve kazanç kaybı tespiti, zarar sigortaları, zorunlu sorumluluk sigortalarından kaynaklanan ihtilaflar için hukuki bilgilendirme yapıyoruz. Ayrıca sigorta avukatı temsil ettiğimiz sigorta şirketleri ve acenteleri güncel mevzuatlardan haberdar ediyoruz.

Müvekkillerimizin her türlü yatırımlarının risk sigortası ile teminat altına alınmasını sağlıyor, sigorta şirketleri ile aralarındaki iletişimi yürütüyoruz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Sağlık, emeklilik, hayat ve kaza sigortası sözleşmeleri dahilinde rücu ilişkisinden doğan sigorta davaları için müvekkillerimizi temsil ediyoruz.

Alacak, tazminat, hayat ve maluliyet sigortası davası, trafik kazaları davaları, ölümlü trafik kazaları tazminat davaları, yangın sigortası davaları, kasko, havacılık ve deniz sigortası ile ilgili davalar, ferdi kazalara ilişkin davalar, sel, yangın, deprem vs. afetlerden kaynaklı sigorta alacak ve tazminat davaları, mal ve diğer tazminatlara ilişkin davaların takip edilmesi, sigorta bedelinin tahsili süreçlerini yürütüyoruz.

Maddi ve manevi tazminat talepleriniz, sigorta şirketinizle olan uyuşmazlıkların yasal yoldan çözümü için uzman sigorta hukuku avukat ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Müvekkil Yorumları
Sigorta Avukati
Sigorta Hukuku Avukat

Sigorta Hukuku

Sigorta Şirketleri ve Müvekkillerimize Özel Danışmanlık Hizmeti!

Bilgi Al
sigorta hukuku avukat

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri sigorta hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Sigorta hukuku danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman sigorta hukuku avukatı kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal davalara özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın sigorta hukuku problemlerini en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
trafik sigorta avukatı
Sigorta Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde sigorta hukuku avukat hizmetleri ile müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu Sigorta Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin sigorta hukuku kapsamında her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Sigorta hukuku avukatı, sigorta avukatı ve kasko sigorta avukatları ile oluşturduğumuz başarılı ekibimizi tanımak istiyorsanız, bizi arayın!

Deneyimli Kadro

Sigorta hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Sigorta hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere sigorta hukuku avukatı danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 13

Müvekkil Önceliği

Sigorta hukuku avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Sigorta hukuku avukatlık hizmeti başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için sigorta hukuku danışmanlığı öncesi ve sigorta davaları sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Sigorta Hukuku alanında; alacak, tazminat, hayat ve maluliyet sigortası davası, trafik kazaları davaları, ölümlü trafik kazaları tazminat davaları, yangın sigortası davaları, kasko, havacılık ve deniz sigortası ile ilgili davalar, ferdi kazalara ilişkin davalar, sel, yangın, deprem vs. afetlerden kaynaklı sigorta alacak ve tazminat davaları, mal ve diğer tazminatlara ilişkin davaların takip edilmesi, sigorta bedelinin tahsili, kaza sigortalarına ilişkin maddi ve manevi tazminat talepleri ile müvekkillerimizin her türlü hukuki davaları için sigorta hukuku avukatı, trafik sigortası avukat ve kasko sigorta avukatları hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal sigorta hukuku davaları için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı sigorta hukuku avukatı desteği sunmaktayız.

Sigorta hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili sigorta hukuku avukatı, trafik sigorta avukatı ve kasko sigorta avukatları ile görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 11
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34