Miras Hukuku

Miras Hukukuna Uygun Çözümler!

Müvekkillerimizin miras hukuku alanına giren haklarının korunması için uzman ekibimizle danışmanlık ve dava hizmetleri vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; kişinin ölümü ya da gaipliğine karar verilmesi halinde malların nasıl paylaşılacağı, ölüme bağlı tasarrufların düzenlenmesi, mirasın geçişi ve geçiş şekli, saklı paya ilişkin haklar konusunda danışmanlık yaparken vasiyetname hazırlanması, veraset ilamı alınması, vasiyetnamenin iptali, tenkis davası açılması, mirastan feragat sözleşmesi hazırlanması, mirasın reddi davası açılması, muris muvazaası davaları açılması, saklı pay ihlali nedeni ile açılacak davalar, terekenin tespiti davaları hakkında miras hukuku avukatı desteği sunuyoruz.

Mirasçılar arası arabuluculuk ve hukuki sorunların giderilmesi, sürecin yasal çerçevede hızla ilerlemesi için deneyimli miras hukuku avukatları ile yanınızdayız!

Murisin terekesi üzerinde ölüme bağlı tasarrufla birlikte yasal mirasçılarının dışında kişiler de hak sahibi olabilir. Bu durumdan kaynaklı uyuşmazlıklar adli mercilerde çözülmelidir.

Miras Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Miras Hukuku Avukati

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Mirasçılar arasındaki her türlü uyuşmazlıkların ele alınması ve çözüm yollarının oluşturulması için Aydın Hukuk Bürosu olarak miras hukuku danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Vasiyetname hazırlanması, miras taksim sözleşmelerinin hazırlanması, vasiyetnameden dönülmesi sürecinin hazırlanması ve yürütülmesi, saklı paylı mirasçısını mirasçılıktan çıkarma, miras sözleşmesinin sona ermesine ya da iptaline ilişkin sürecin hazırlanması ve yürütülmesi aşamalarında, ayrıca ölüme bağlı tasarruflar ve ölenin mallarının mirasçıları arasındaki paylaşımı konusunda müvekkillerimize miras avukatı danışmanlığı yapıyoruz.

Miras hukukuna uygun tereke ve mirasçı işlemleri hakkında bilgi almak, yasal mirasçılarınızı belirlemek ve haklarınızı korumak için miras hukuku avukat kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Mirasçıların mal paylaşımı sırasında itilaf ve uyuşmazlığa dönüşen durumlar için dava sürecinin takibi ve başarıyla sonuçlandırılması için miras hukuku avukatı desteği vermekteyiz.

Mirasçıların terekeden alacakları pay ve oranlara ilişkin davalar, vasiyetnamenin iptali davası, tenkis davası, muvazaa davaları, saklı pay ihlali nedeni ile açılacak davalar, reddi miras davaları, terekenin tespiti davaları, sağ kalan eşin miras payı davaları, mirasçılıktan çıkarma iptal davaları, murisin mirasının yasal ya da atanmış mirasçılar tarafından paylaşılamaması halinde ortaklığın giderilmesi davası, miras payı denkleştirme davası konularında miras hukuku avukat kadromuzla haklarınızı koruyoruz.

Hızlı ve sonuç odaklı yaklaşımla miras hukuku kapsamında haklarınızı kısa sürede elde etmenizi sağlıyor, dava sürecini profesyonel bakış açısıyla yönetiyoruz.

Müvekkil Yorumları
Miras Hukuku Avukat
Miras Hukuku Avukatlari

Miras Hukuku

Miras ve Mal Paylaşımında Uzlaşmacı Yaklaşım!

Bilgi Al
miras hukuku avukatları

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri miras hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı miras hukuku avukat kadromuzla hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman miras hukuku avukatları ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal miras hukuku davalarına özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın miras hukuku alanında yaşadıkları hukuki problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
miras davası avukatı
Miras Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde miras hukuku avukat ekibimizle başarılı hukuki süreçler yöneterek müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman miras hukuku avukat ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin hukuki açıdan her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, miras hukuku haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu Miras Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak miras hukuku alanına giren problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Aydın Hukuk Bürosu miras hukuku avukat ekibiyle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

Miras hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Miras hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere miras hukuku avukat danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 7

Müvekkil Önceliği

Miras hukuku avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Miras hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için miras hukuku avukat danışmanlığı öncesi ve sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Miras Hukuku alanında; Mirasçıların terekeden alacakları pay ve oranlara ilişkin davalar, vasiyetnamenin iptali davası, tenkis davası, muvazaa davaları, saklı pay ihlali nedeni ile açılacak davalar, reddi miras davaları, terekenin tespiti davaları, sağ kalan eşin miras payı davaları, mirasçılıktan çıkarma iptal davaları, murisin mirasının yasal ya da atanmış mirasçılar tarafından paylaşılamaması halinde ortaklığın giderilmesi davası, miras payı denkleştirme davası ile müvekkillerimizin her türlü hukuki davaları için miras hukuku avukatı hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal miras hukuku çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı miras hukuku avukatı desteği sunmaktayız.

Miras hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek miras avukatı ve miras hukuku avukatları ile görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 5
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34