İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

İşçi ve İşveren Haklarını Koruyoruz!

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında uzman avukatlarımızla beraber iş hukuku ihtilaf çözümleri sürecinde danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; uyulması gereken işe alım ve işten çıkarma prosedürleri, iş sözleşmelerinin ve iş yeri yönetmeliğinin hazırlanması ile fesih yönetimi konusunda uyuşmazlık öncesi danışmanlık hizmeti veriyor; davaya dönüşen hallerde ise işten çıkarma ve işe iade, kıdem ve ihbar tazminatı, haklı fesih, iş kazaları, iş yeri devri, işveren değişikliği, organizasyon değişiklikleri gibi iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku konularında müvekkillerimize danışmanlık ve dava takibi desteği sunuyoruz.

İşçi ve işveren ilişkilerinin geliştirilerek hukuki sorunların engellenmesi, işverenlerin yasal prosedürlere uygun çalışması için uzman kadromuzla yanınızdayız!

İşçi ve işverenlerin çalışma yaşamında hukuki danışmanlık hizmeti alması, ihtilafların oluşmadan önce engellemesini ve uyuşmazlıkların hızla çözülmesini sağlamaktadır.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Is Hukuku

Danışmanlık Hizmetlerimiz

İşçi ve işveren arasındaki her türlü uyuşmazlıkların ele alınması ve çözüm yollarının oluşturulması için Aydın Hukuk Bürosu olarak iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Şirketin iç yönerge ve politikalarının hazırlanması, iş kanunu hakkında bilgilendirme, işyeri devri ve iş sözleşmelerinin hazırlanması, ikramiye, prim ödemeleri ve diğer sosyal haklar için iş hukuku kapsamında prosedürlerin hazırlanması, çalışma ortamlarının yürürlükteki mevzuata uyumunun sağlanması, tutanak, savunma istem yazıları, ihtar ve fesih bildirimlerinin hazırlanması, grev ve lokavt sürecinde müzakerelerinin sürdürülmesi gibi konularda danışmanlık yapıyoruz.

İş hukuku kanununa uygun şirket yönetim süreçleri hakkında bilgi almak, hem çalışanlarınızın hem de markanızın haklarını korumak için avukatlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

İşçi ve iş veren arasında uyuşmazlığa dönüşen durumlarda dava sürecinin takibi ve başarıyla sonuçlandırılması için iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku avukatlık desteği vermekteyiz.

Kıdem, ihbar ve işçilik alacakları ile tazminat taleplerine dair davaların takibi, işe iade davalarının takibi, iş kazaları veya meslek hastalıklarına ilişkin iş hukuku davalarının takibi, haklı fesih ve sonrasındaki dava süreçlerinin takibi, sigorta hizmet tespit davalarının açılması ve takibi ile sendikal faaliyetler ile ilgili ihtilafların çözümlenmesi gibi anlaşmazlık süreçlerinde uzman ekibimizle haklarınızı korumak için çalışıyoruz.

Ulusal ve uluslararası şirket, kurum ve kuruluşa somut ve verimli tavsiyelerle çözüm odaklı hukuki hizmet verirken işçi haklarını gözeterek sağlıklı bir çalışma hayatı oluşmasına katkıda bulunuyoruz.

Müvekkil Yorumları
Sosyal Guvenlik Hukuku
Is Hukuku Avukati 2

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Hem Çalışan Hem De İşveren Haklarını Güvenceye Alıyoruz!

Bilgi Al
iş hukuku avukat

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman iş hukuku avukatı ve sosyal güvenlik hukuku avukatı kadromuzla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle iş ve sosyal güvenlik hukuku davalarına özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın iş ve sosyal güvenlik hukuku problemlerini en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
sosyal güvenlik hukuku avukatı
Sosyal Guvenlik Avukati

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku avukat hizmetleri ile müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman iş hukuku avukatı kadromuz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin iş ve sosyal güvenlik hukuku alanında ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak iş ve sosyal güvenlik hukuku alanına giren problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Aydın Hukuk Bürosu ekibiyle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

İş ve sosyal güvenlik hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

İş ve sosyal güvenlik hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde iş hukuku danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 2

Müvekkil Önceliği

İş hukuku avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

İş ve sosyal güvenlik hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için iş ve sosyal güvenlik hukuku danışmanlığı öncesi ve sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku için; kıdem, ihbar ve işçilik alacakları ile tazminat taleplerine dair davaların takibi, işe iade davalarının takibi, iş kazaları veya meslek hastalıklarına ilişkin davaların takibi, haklı fesih ve sonrasındaki dava süreçlerinin takibi, sigorta hizmet tespit davalarının açılması ve takibi ile sendikal faaliyetler ile ilgili ihtilafların çözümlenmesi gibi davalar ile müvekkillerimizin her türlü hukuki davaları için iş hukuku avukatı ve sosyal güvenlik hukuku avukatı hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal iş ve sosyal güvenlik hukuku çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere iş hukuku avukatı ve sosyal güvenlik hukuku avukatı desteği sunmaktayız.

İş ve sosyal güvenlik hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili iş hukuku avukatı ve sosyal güvenlik hukuku avukatı kadromuzla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34