Gayrimenkul Hukuku

Hukuka Uygun Yatırımlar Yapın!

Gayrimenkul Hukuku alanında uzman avukatlarımızla beraber arsa, inşaat, bina, apartman gibi taşınmazlar hakkındaki uyuşmazlıklarınızda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; emlak alım satımı ile kiralama, her türlü kira sözleşmelerinin hazırlanması, imar ve inşaat projelerinin mevzuata uygunluğunun denetimi, gerekli izin ve ruhsatların alınması, tapu ve imar davalarının yürütülmesi, yabancıların mülk edinmesi, ayni hak tesisi işlemleri konularında müvekkillerimize danışmanlık, gayrimenkul hukuku avukatı ve gayrimenkul davaları takibi desteği sunuyoruz.

Müvekkillerimizin yatırımlarından maksimum fayda sağlaması, yasal uyuşmazlıkların hızlı ve güvenli bir şekilde sonuca ulaşması için profesyonel adımlar atıyoruz!

Gayrimenkul sektöründe yatırım yapmak isteyenler; imar mevzuatına uyum, gerekli izin ve ruhsatların alınması hakkında bilgi sahibi olmak için avukatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkul Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Gayrimenkul Hukuku Avukati

Danışmanlık Hizmetlerimiz

İnşaat projeleri ve gayrimenkul alım-satımlarında müvekkillerimizin ihtiyaç duyacağı sözleşme ve yasal işlemler için danışmanlık ve gayrimenkul hukuku avukatı hizmeti veriyoruz.

Tapu işlemleri, gayrimenkullerin kiralama sözleşmelerinin düzenlenmesi, alım-satım sözleşmelerinin hazırlanması, eser sözleşmesi, ayni, şahsi hak tesisi sözleşmeleri, imar projelerinin çevre mevzuatına uygunluğunun denetlenmesi, gayrimenkul finansman incelemesi, yabancıların mülk edinmesi, ipotek sözleşmelerinin denetlenmesi ve düzenlenmesi süreçlerinde Aydın Hukuk Bürosu gayrimenkul hukuku avukat ve tapu kadastro avukatı kadromuzla profesyonel hukuki destek sunuyoruz.

Gayrimenkul hukuku kapsamında projelerinizin kanuna uygun olup olmadığı hakkında bilgi almak, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için avukatlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Gayrimenkul, yapı ve eser projelerinde ortaya çıkan uyuşmazlıkların yargıya taşınması durumunda dava sürecin takibi ve başarıyla sonuçlandırılması için gayrimenkul hukuku avukatı desteği vermekteyiz.

Gayrimenkul hukuku dahilinde; tapu iptali ve tescil davaları, tasarrufun iptali davaları, sözleşmelerden doğan uyuşmazlıklar nedeniyle açılan alacak davaları, kira bedeli tespit davaları, kira arttırma davaları, tahliye davaları, müdahalenin men’i davalarının açılması ve takibi, zilyetliğin korunmasına ilişkin davalar ve idari süreçlerin takibi, ecrimsil davaları, ipotek ve rehin davaları, ortaklığın giderilmesi ve yolsuz tescilin düzeltilmesi gibi anlaşmazlık süreçlerinde uzman ekibimizle haklarınızı korumak için çalışıyoruz.

Tapu sicil ve kadastro işlemlerinden kira sözleşmesinin feshine kadar ihtiyacınız olan her türlü hukuksal sorunun çözümünde yanınızda oluyoruz.

Müvekkil Yorumları
Gayrimenkul Hukuku Avukat
Tapu Kadastro Avukati

Gayrimenkul Hukuku

Alım, Satım ve Devir İşlemlerinde Hukuki Destek!

Bilgi Al
gayrimenkul avukatları

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri gayrimenkul hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip gayrimenkul hukuku avukat

ve tapu kadastro avukatı kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle gayrimenkul hukuku davalarına özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Gayrimenkul hukuku avukat kadromuzun temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yaşadıkları hukuki problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
arsa avukatları
Gayrimenkul Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde gayrimenkul hukuku avukat hizmetleri ile müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman gayrimenkul hukuku avukatı ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin gayrimenkul hukuku alanında her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu Gayrimenkul Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak gayrimenkul hukuku alanına giren problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Aydın Hukuk Bürosu gayrimenkul hukuku avukatı ekibiyle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

Gayrimenkul hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Gayrimenkul hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde gayrimenkul hukuku danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 4

Müvekkil Önceliği

Gayrimenkul hukuku avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Gayrimenkul hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için hukuki hizmetlerin öncesi ve sonrasında online avukatlık ve danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak Gayrimenkul Hukuku alanında; tapu iptali ve tescil davaları, tasarrufun iptali davaları, sözleşmelerden doğan uyuşmazlıklar nedeniyle açılan alacak davaları, kira bedeli tespit davaları, kira arttırma davaları, tahliye davaları, müdahalenin men’i davalarının açılması ve takibi, zilyetliğin korunmasına ilişkin davalar ve idari süreçlerin takibi, ecrimsil davaları, ipotek ve rehin davaları, ortaklığın giderilmesi ve yolsuz tescilin düzeltilmesi gibi gayrimenkul davaları ile müvekkillerimizin her türlü hukuki gayrimenkul davaları için gayrimenkul hukuku avukat ve tapu kadastro avukatı hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal gayrimenkul hukuku çözümleri ve gayrimenkul davaları için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı tapu kadastro avukatı, gayrimenkul avukatları, arsa avukatları desteği sunmaktayız.

Gayrimenkul hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek gayrimenkul hukuku avukat, tapu kadastro avukatı, gayrimenkul avukatları ve arsa avukatları kadromuzla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 2
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34