İcra ve İflas Hukuku

Profesyonel Alacak ve Tahsilat Yönetimi Yapıyoruz!

İcra ve İflas Hukuku alanında uzman avukatlarımızla ticari işlemlerden doğan borç ve alacakların tahsili ile icra ve iflas süreçlerinin yürütülmesinde danışmanlık yapıyoruz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak; icra ve iflas takibinin başlatılması, takip neticesinde tahsilatın yapılması için işlemlerin gerçekleştirilmesi, itirazın iptali davaları, menfi tespit davalarının takibi, iflas verilmesi, iflas erteleme ve yeniden yapılandırma işlemleri, konkordato ilanı, borçtan kurtulma ve ödenen paranın geri alınması davaları, iflas etmiş ya da etmek üzere olan şirketlere dair birleşme ve satın alma konularında müvekkillerimize icra iflas avukatı desteği sunuyoruz.

Alacaklı ve borçlu arasındaki davalarda uyuşmazlıkların çözümü için icra mahkemeleri ve genel mahkemelerde deneyimli icra avukatı ve tahsilat avukatı ekibimizle müvekkillerimizi temsil ediyoruz.

Borcunu zamanında tahsil etmeyen borçluya karşı cebri icra, yalnızca yasalar çerçevesinde ve hukuksal otorite tarafından yapılabilir.

İcra ve İflas Hukuku Avukatlarımızla Tanışın

Icra Iflas Hukuku

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Borçlu ve alacaklı arasındaki her türlü uyuşmazlıkların ele alınması ve çözüm yollarının oluşturulması için Aydın Hukuk Bürosu olarak icra ve iflas hukuku danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Borçlunun malvarlığının araştırılması, müvekkil ile karşı taraf arasında borç tasfiye görüşmelerinin yapılması ve protokole bağlanması, kredi sözleşmelerinden doğan ihtilaflarının çözümlenmesi, borçlu ve alacaklı arasında anlaşma zemini yaratılması, iflas eden gerçek ve tüzel kişilerin tüm yasal işlemlerin takibi, konkordato ve iflas ilanı gibi icra ve iflas hukuku alanına giren konularda danışmanlık yapıyoruz.

İcra ve İflas Hukukuna uygun borç tahsili ve dava süreci hakkında bilgi almak, yasal haklarınızı öğrenmek için avukatlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Hukuki Çözümlerimiz

Zamanında ödenmeyen borçların tahsili ve hukuksal yaptırımları hakkında müvekkillerimize icra iflas avukatı ekibimizle dava takibi ve sonuçlandırma desteği veriyoruz.

Alacağın tahsili amaçlı icra ve iflas takibi, icra davaları, itirazın iptali davaları, menfi tespit ve istirdat davaları, iflas ve iflasın ertelenmesi davaları, borca itiraz ve istihkak davaları, tahliye davaları, ecrimisil davaları ve müdahalenin men-i davaları, ihtiyati haciz davaları, kira sözleşmelerinden kaynaklanan davalar, ipoteğin paraya çevrilmesi ile icra ve iflas hukukundan kaynaklı bağımsız davalarının takip edilmesi süreçlerinde uzman ekibimizle müvekkillerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Özel hukuk ilişkilerinden doğan borçların icra ve iflas hukuku kapsamında belirlenmiş sınırlar çerçevesinde ve kamu otoritesi ile karşılanmasında icra avukatları ile birlikte yanınızda oluyoruz.

Müvekkil Yorumları
Icra Iflas Avukati
Icra Avukati

İcra ve İflas Hukuku

Borç Tahsili ve İcra Takibinde Profesyonel Destek!

Bilgi Al
icra avukatları

Alanında Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri icra ve iflas hukuku alanında uzman, kendini geliştiren ve hukuksal yeniliklere ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle hukuki sorunlarınızı çözüme ulaştırıyoruz!

Hukuk danışmanlığı tecrübemiz, alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman icra iflas avukatı kadromuz ve danışmanlarımızla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız. Hizmet kalitemiz ve hukuki disiplinlerden ödün vermeyen çalışma prensibimizle kişisel ve kurumsal icra ve iflas hukuku davalarına özel hukuki desteğin tespiti ve temini çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Avukatlarımızın temel önceliği, müvekkilleri ile güçlü ilişkiler ve sağlıklı bir iletişim kurarak hukuki haklarını korumak, güvenilir ve şeffaf bir destek sağlamaktır.

Ekibimiz

15 Branşta Hukuki Destek

Hukuk büromuz, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere farklı hukuki çözümler için tam kapsamlı hizmet vermektedir.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku başta olmak üzere dava ve hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerimizin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hukuki destek sağlanmaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yaşadıkları icra ve iflas hukuku problemleri en kısa sürede ve kalıcı bir biçimde çözüme ulaştırmaktır.

Hizmetlerimiz
en iyi icra avukatı
Icra Iflas Avukati Tavsiye

15000’den Fazla Müvekkil

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde icra avukatı ve iflas avukatı desteği ile müvekkillerimizin memnuniyetini sağladık.

Uzman icra iflas avukatı ekibimiz, gelişmiş global iletişim ağımız, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde şahıs ve şirket müvekkillerimizin icra ve iflas hukuku alanında her türlü ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak için çalışmakta, memnuniyetlerini yüksek tutacak yatırımları yaparak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Müvekkillerimize her açıdan şeffaflık sağlarken saygınlıklarını korumaya özen göstermekte, haklarını ve menfaatlerini önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Referanslar

Aydın Hukuk Bürosu İcra ve İflas Hukuku – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak icra ve iflas hukuku alanına giren problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Aydın Hukuk Bürosu ekibiyle tanışmak, icra iflas avukatı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız buradayız!

Deneyimli Kadro

İcra ve iflas hukuku dava çözümleri deneyimimiz, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadromuz ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

İcra ve iflas hukuku alanında evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde icra avukatı danışmanlığı almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

En Iyi Avukat 5

Müvekkil Önceliği

İcra avukatları ve tahsilat avukatı ekibimizle müvekkillerimizin itibarlarını önceliğimiz görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

İcra ve iflas hukuku danışmanlık başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorunlarınız için icra avukatı ve iflas avukatı danışmanlığı öncesi ve sonrasında online destek sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak İcra ve İflas Hukuku alanında; alacağın tahsili amaçlı icra ve iflas takibi, itirazın iptali davaları, icra davaları, iflas davaları, menfi tespit ve istirdat davaları, iflas ve iflasın ertelenmesi davaları, borca itiraz ve istihkak davaları, tahliye davaları, ecrimisil davaları ve müdahalenin men-i davaları, ihtiyati haciz davaları, kira sözleşmelerinden kaynaklanan davalar, ipoteğin paraya çevrilmesi ile icra ve iflas hukukundan kaynaklı bağımsız davalarının takip edilmesi ile müvekkillerimizin her türlü hukuki davaları için icra avukatı ve tahsilat avukatı hizmeti vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal icra ve iflas hukuku çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere icra avukatı ve tahsilat avukatı desteği sunmaktayız.

İcra ve iflas hukuku avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek icra avukatları ve tahsilat avukatı kadromuzla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 3
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (531) 582 69 34