Av. Ali Abdelmoneimalihasan

Avukat

İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku alanlarında uzman olan Avukat Ali Abdelmoneimalihasan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

4

YILLIK DENEYİM

5

MAKALE

200

MÜVEKKİL

avukat ali abdelmoneimalihasan

Hukuki Sorunlarınıza Uzman Çözümler!

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan – Aydın Hukuk Bürosu

Müvekkil odaklı yaklaşımımız, yenilikçi ve uzlaştırıcı çözümlerimizle alanında uzman avukatlarımızın danışmanlığında sizlere danışmanlık ve avukatlık yapıyoruz. Deneyimli avukatlarımızdan Ali Abdelmoneimalihasan’ı yakından tanıyın…

ali abdelmoneimalihasan avukat

Uluslararası Yaklaşım

Hukukun her alanında evrensel esaslara ve uluslararası standartlara uygun, sonuca yönelik ve etkin bir hizmet yaklaşımı sunmaktayız.

 ali abdelmoneimalihasan

Stratejik Çözümler

Profesyonel dava yönetimi ve hukuki yeniliklerin takibi ile doğru stratejiler kurarak hızlı aksiyon alacağımız etkili ve sağlam adımlar atmaktayız.

avukat ali abdelmoneimalihasan kimdir

Hukuki Danışmanlık

Her türlü hukuki işlemleriniz için konusunda uzman avukatlarımızla online ve yüz yüze hukuki danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Deneyim ve Uzmanlık

Alanlarında akademik ve mesleki deneyime sahip uzman avukat kadromuzla müvekkillerimize ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlamaktayız.

Aydın Hukuk Bürosu – Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız!

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin her türlü yasal ihtiyacını hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle güvenilir ve etkin bir biçimde karşılamaya dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten müvekkillerimizin saygınlığını koruyarak hukuki problemlerini çözüme kavuşturuyoruz. Ekibimizle tanışmak, hukuki danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Deneyimli Kadro

Hukuki danışmanlık ve dava çözümleri deneyimi, kendini geliştiren, uzman ve dinamik avukat kadrosu ile yanınızdayız.

Uluslararası Standart

Hukuki çözümlerde evrensel standartlara dayalı süreç yaklaşımı, uluslararası hukuk kurallarına hakimiyet ve uzmanlık sunuyoruz.

Global Hizmet

Türkiye ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde hukuki danışmanlık almak isteyen müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

iş hukuku avukatı

Müvekkil Önceliği

Şahıs ve şirket müvekkillerimizin haklarını ve itibarlarını önceliğimiz olarak görüyor, menfaat ve ihtiyaçlarını daima gözetiyoruz.

Dava Takibi ve Dosya Yönetimi

Hukuki danışmanlık sürecinin başlangıcından dava dosyasının kapatılmasına kadar tüm süreci profesyonellikle yürütüyoruz.

Online Danışmanlık

Her türlü soru ve sorularınız için hukuki hizmetlerin öncesi ve sonrasında online avukatlık ve danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan’in Uzmanlık Alanları

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku gibi farklı alanlarda avukatlık hizmeti veren Avukat Ali Abdelmoneimalihasan’in uzmanlık alanlarını inceleyin, danışmanlık almak için avukatınıza ulaşın…

avukat ali abdelmoneimalihasan uzmanlık

Uzman Danışmanlık ve Dava Takibi

Etkili Stratejiler, Güvenilir Hukuki Hizmetlerle Haklarınızı Koruyoruz!

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan Kimdir?
avukat ali abdelmoneimalihasan kimdir

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan Kimdir?

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan, başarıyla tamamladığı lisans eğitiminin ardından stajlarını bitirerek avukat unvanını almıştır. Ali Abdelmoneimalihasan, Aydın Hukuk Bürosu’nda müvekkillerine hizmet vermektedir.

Müvekkillerine güvenilir ve ihtiyaçlarına yönelik avukatlık hizmeti vermek için çalışan Avukat Ali Abdelmoneimalihasan, farklı uzmanlık alanlarında danışmanlık yapmaktadır.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Eğitim hayatı boyunca ve sonrasında mesleğiyle ilgili kendini geliştiren Avukat Ali Abdelmoneimalihasan, staj yaptığı ve çalıştığı kurumlarda deneyim kazanmıştır.

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan; Elabsi Hukuk Bürosu ve Aydın Hukuk Bürosunda stajyer avukat olarak görev yapmış, iş hukuku, aile hukuku, ceza hukuku, ticaret hukuku, vatandaşlık hukuku başta olmak üzere farklı hukuk dallarında deneyim kazanmıştır.

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan, Aydın Hukuk Bürosu’nun deneyimli avukatları arasında yerini almıştır ve müvekkillerine danışmanlık yapmaktadır.

Makaleler
avukat ali abdelmoneimalihasan deneyim
avukat ali abdelmoneimalihasan hizmetler

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan, farklı hukuk branşlarında müvekkillerinin şikâyetlerine hızlı çözümler üretmek için alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmektedir.

Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Bankacılık Hukuku, İcra Hukuku, Vatandaşlık Hukuku gibi alanlarda danışmanlık ve avukatlık hizmeti almak isteyen müvekkillerine uzman desteği sağlamaktadır. Arapça ve İngilizce bilen Avukat, yurt içi ve yurt dışı yargı platformlarında müvekkillerini temsil etmektedir.

Siz de hukuki problemleriniz ve itilaflarınız için deneyimli bir ekipten destek almak istiyorsanız avukatımız Ali Abdelmoneimalihasan ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Avukat Ali Abdelmoneimalihasan İle İletişime Geç!

Sıkça Sorulan Sorular

Aydın Hukuk Bürosu olarak; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile ve Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Nüfus Davaları, Miras Hukuku, Fikri ve Sınai Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Tüketici Hukuku, Sigorta Hukuku, Dava ve Tahkim Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması alanlarında hizmet vermekteyiz.

Aydın Hukuk Bürosu olarak başta Türkiye, Avrupa ve Arap ülkeleri olmak üzere dünya genelinde kişisel ve kurumsal hukuk çözümleri için hizmet vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki destek sunmaktayız.

Avukatlarımızdan görüşme talep etmek için İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Sorununuzu ve almak istediğiniz hizmeti ileterek ilgili avukatlarımızla görüşebilirsiniz.

Danışmanlık Talebi

Avukat Iletisim 17
Ali Abdelmoneimalihasan
İletişim +90 (531) 582 69 34